Savo KUCHYŇA odmasťovač s rozprašovačom 500ml

Dostupnosť
Skladom
3,12 € 
3,74 €  s DPH
Merná jednotka: ks (ks)
Savo Kuchyňa odstraňuje nečistoty na kuchynských pracovných doskách a nerezových povrchoch. Objem 500 ml.
Použitie:
Prípravok nastriekajte na povrch a potom zotrite vlhkou handričkou. V prípade zaschnutých nečistôt nechajte pôsobiť 1 minútu a potom zotrite. Pre žiarivý lesk utrite povrch suhou handričkou. Nepoužívate na lakované a maľované povrchy, linoleum a porézne povrchy ako napr. mramor. Aby ste zabránili poškodeniu, prípravok okamžite opláchnite po použití na plastový alebo hliníkový povrch. Pri použití na nové alebo atypické povrchy, najpr vyskúšajte na malej nenápadnej ploche. Po použití si vždy dôkladne opláchnite ruky.

 

Bezpečnostné informácie

Spôsobuje vážne podráždenie očí. Obsahuje 1,2-benzizotiazol-3(2H)-ón. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak použíévate kontaktné šošovky a ak je tpo možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vypôlachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zabráňte vdychovaniu aerosólov.

 

Výrobca

Vyrobené v EU.

 

Zloženie produktu

5% alebo viac, ale menej ako 15 % neiónové povrchovo aktívne látky; menej ako 5% mydlo, parfum, Limonenen, Benzisothiazolinone.

Značka Savo
Množstvo v balení 1 KS
Objem 500 ml
Použitie na mastnotu
Vôňa s rozprašovačom

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad dodávateľa HY779180 63