Popis produktu
Stôl ergonomický pravý. Doska stola z kvalitného lamina. Pevná kovová konštrukcia podnožia zo štvorcových profilov 50 x 50 mm je tvorená kompaktnými pármi nôh, ktoré sú spojené priečnikmi. Výškovo nastaviteľná rektifikácia zaisťuje možnosť dorovnania prípadnej nerovnosti podlahy až o 1,5 cm. Stolová pracovná doska z LTD má hrúbku 25 mm a je zakončená 2mm hranou ABS, ktorá ju chráni pred poškodením. Samozrejmosťou sú káblové priechody a systém pre zavesenie káblov pod stolovou doskou. Možnosť objednania i v bielej farbe. Stolové doplnky, kontajnery a skrine vyberajte z ponuky kancelárskeho nábytku Hobis. Aby sa zásielka dostala v poriadku až do Vašej kancelárie, dodávame stoly demontované v niekoľkých samostatných a bezpečne zabalených škatuliach. Súčasťou každého balenia je tiež prehľadný návod. Na stoly UNI sa vzťahuje záruka 5 rokov. Farebnosť je ilustratívna.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | sivá/sivá |
| Šírka | 180 cm |
| Výška | 75.5 cm |
| Hĺbka | 120 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | pravá |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| ON018183 | Nedostupné | 343,67 € s DPH |
|
|
Pracovný stôl Uni, ergo, pravý, 180x75,5x120 cm, čerešňa/biela
2 × 44 g
|
2× |
654,60 € |
|
|
Pracovný stôl Gate, ergo, pravý, 160x75,5x120 cm, biely/sivý
3 × 47 g
|
3× |
854,70 € |
| Spolu bez DPH | 1 509,30 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



