Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion Ergo, ZO, 2S, 180x70,5-120,5x90 cm, dub/biela | |
| Cena bez DPH | 806,70 € |
| Cena s DPH | 847,04 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 90 cm |
| Farba | dub/biela |
| Výška | 70,5 - 120,5 cm |
| Ovládanie | základné |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Pracovný stôl Cross, ergo, pravý, 160x75,5x120 cm, biela/kov
49 g
|
1× |
413,10 € |
|
|
Pracovný stôl Flex, ergo, ľavý, 180x75,5x200,0 (80x40) cm, agát/kov
69 g
|
1× |
609,90 € |
|
|
Pracovný stôl Motion, ZO, 3S, 180x61 - 128x80 cm, dub/sivá
61 g
|
1× |
911,50 € |
| Spolu bez DPH | 1 934,51 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



