Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion, ZO, 2S, 180x70,5-120,5x80 cm, sivá/biela | |
| Cena bez DPH | 783,20 € |
| Cena s DPH | 822,36 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | sivá/biela |
| Výška | 70,5 - 120,5 cm |
| Ovládanie | základné |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Spisové dosky EMBA TYPIII/430
|
1× |
3,65 € |
|
|
Iontový ochranný nápoj Maxi Drink 20 ks x 4g
|
1× |
4,19 € |
|
|
Pracovný stôl Motion, ZO, 2S, 160x70,5-120,5x80 cm, dub/sivá
53 g
|
1× |
774,40 € |
|
|
Guma Koh-i-noor 6541/60
|
1× |
0,31 € |
| Spolu bez DPH | 782,55 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



