Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion, ZO, 3S, 120x61 - 128x80 cm, dub/čierna | |
| Cena bez DPH | 885,40 € |
| Cena s DPH | 929,67 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | dub/čierna |
| Výška | 60,5 - 129,5 cm |
| Dĺžka | cm |
| Ovládanie | základné |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Úchytky do zakladačov DURABLE svetlomodré 25 ks
|
1× |
1,70 € |
|
|
Permanentný popisovač Q-CONNECT okrúhly hrot, modrý
|
1× |
0,60 € |
|
|
Guľôčkové pero STABILO pointball zelené
|
1× |
1,86 € |
|
|
Plastový obal s gumičkou Herlitz Easy Orga čierny
|
1× |
5,11 € |
|
|
Pracovný stôl Cross, ergo, ľavý, 180x75,5x200 cm, dub/kov
76 g
|
1× |
754,50 € |
|
|
Pracovný stôl Motion, PO, 3S, 120x61 - 128x80 cm, dub/čierna
53 g
|
1× |
923,80 € |
| Spolu bez DPH | 1 687,58 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



