Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion, ZO, 2S, 140x70,5-120,5x80 cm, jelša/čierna | |
| Cena bez DPH | 765,30 € |
| Cena s DPH | 803,57 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | jelša/čierna |
| Výška | 70,5 - 120,5 cm |
| Ovládanie | základné |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 140 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Policová skriňa Strong, 80x115,2x40 cm, čerešňa/čerešňa
50 g
|
1× |
244,80 € |
|
|
Pracovný stôl UNI A, ergo, ľavý, 180x75,5x120 cm, agát/biela
43 g
|
1× |
343,60 € |
|
|
Termo páska 80/225/25, 55g
2 g
|
1× |
7,33 € |
| Spolu bez DPH | 595,73 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



