Popis produktu
Kancelárske stoly GATE poskytujú nadčasový dizajn a výnimočnú ergonómiu. Využitie nájdu, spolu s ostatným radami kancelárskeho nábytku HOBIS, v akejkoľvek kancelárii. Pracovné dosky kancelárskych stolov rady GATE majú hrúbku 25 mm a sú vybavené 2 mm ABS hranou, ktorá pomáha stoly chrániť pred poškodením. Nohy sú vyrobené z plnej dosky hrúbky 18 mm a vybavené výškovo nastaviteľnou rektifikáciou. Stoly sú tvarované tak, aby ste mohli maximálne využiť plochu stola, pre vedenie káblov od PC sú určené káblové priechodky. Pre zaistenie čo možno najvyššieho komfortu sú v ponuke aj rohové kancelárske stoly s ergonomicky tvarovanými pracovnými doskami. Súčasťou ponuky sú aj rokovacie stoly do zasadačiek. K pracovným stolom ponúkame celkom 106 prvkov, ktoré vďaka jednoduchému spojovaciemu systému môžete rôzne kombinovať. Kancelárske stoly, skrine, kontajnery a doplnky môžete vyberať z ponuky kancelárskeho nábytku HOBIS.Efektivitu dopravy do Vašej kancelárie zaisťujú dodávky jednotlivých dielov stola, ktoré sú bezpečne zabalené. Súčasťou každého balenia je tiež prehľadný návod. Na stoly GATE sa vzťahuje záruka 5 rokov.
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Farba | biela/sivá |
| Šírka | 180 cm |
| Výška | 75.5 cm |
| Hĺbka | 200 cm |
| Typ stola | pracovný so skrinkou |
| Varianta | pravá |
| So skrinkou | policovou s roletovými dvierkami |
| Záruka | 60 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
|
|
Kôš z polypropylénu Helit 25 ℓ svetlosivý
1 g
|
1× |
44,71 € |
|
|
Kôš plastový na separovaný odpad Helit čierny/červená vložka
1 g
|
1× |
47,15 € |
|
|
Vrecia kompostovateľné BioBag na odpad 240 ℓ extra pevné 12ks
|
1× |
17,47 € |
|
|
Pracovný stôl Cross, ergo, pravý, 180x75,5x200 cm, biela/kov
76 g
|
1× |
754,50 € |
|
|
Pracovný stôl Flex, ergo, ľavý, 160x75,5x120 (60x60) cm, jelša/kov
47 g
|
1× |
485,50 € |
|
|
Dosky bočné obkladové Lenza Wels, 42,7x193,8x3,8cm, wenge
42 g
|
1× |
129,27 € |
|
|
Kontajner mobilný nika Lenza Wels, 120x76,2x50,4cm, wenge
82 g
|
1× |
446,34 € |
|
|
Pracovný stôl Cross, ergo, ľavý, 180x75,5x200 cm, dub/kov
76 g
|
1× |
754,50 € |
|
|
Pracovný stôl UNI O, ergo, pravý, 180x75,5x120 cm, buk/sivá
47 g
|
1× |
399,00 € |
|
|
Etikety univerzálne 35,6x16,9mm Avery A4, silne lepivé 20 hárkov
|
1× |
13,41 € |
|
|
Šampón 1l mix vôní (breza, harmanček, žihľava)
1 g
|
1× |
1,94 € |
| Spolu bez DPH | 3 093,81 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.