Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Cross, ergo, ľavý, 160x75,5x120 cm, dub/kov | |
| Cena bez DPH | 410,30 € |
| Cena s DPH | 430,82 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 120 cm |
| Farba | dub/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Prešpánový obal s gumičkou Esselte červený
|
1× |
2,84 € |
|
|
Pracovný stôl Cross, ergo, ľavý, 180x75,5x200 cm, orech/kov
76 g
|
1× |
754,50 € |
|
|
Pracovný stôl UNI A, ergo, ľavý, 180x75,5x120 cm, orech/čierna
52 g
|
1× |
340,90 € |
| Spolu bez DPH | 1 098,25 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



