Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Jednovrstvový kotúčik, 76/60/17 mm, biely | |
| Cena bez DPH | 1,21 € |
| Cena s DPH | 1,27 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 17 mm |
| Gramáž | 50 g/m2 |
| Počet vrstiev | Jednovrstvové |
| Priemer | 60 mm |
| Šírka | 76 mm |
|
|
Cukríky Slavia 90 g
|
1× |
1,42 € |
|
|
Pracovný stôl UNI O, ergo, pravý, 180x75,5x120 cm, dub/čierna
47 g
|
1× |
399,00 € |
|
|
Voskovky triangular FABER-CASTELL, sada 24 ks
|
1× |
4,16 € |
| Spolu bez DPH | 404,58 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



