Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Gate, ergo, ľavý, 180x75,5x120 cm, agát/agát | |
| Cena bez DPH | 282,50 € |
| Cena s DPH | 296,63 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 120 cm |
| Farba | agát/agát |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Písacia podložka s klipom A3 Q-CONNECT hnedá na šírku
|
1× |
5,41 € |
| Spolu bez DPH | 5,41 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



