Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Stôl rokovací Lenza Wels, 135x76,2x60cm, wenge | |
| Cena bez DPH | 218,70 € |
| Cena s DPH | 229,64 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 600 mm |
| Farba | wenge |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 1350 mm |
|
|
Kresliaci kartón A1, 20 listov, 225g, farba žltá
1 g
|
1× |
21,94 € |
| Spolu bez DPH | 21,94 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



