Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termo páska 57/45/12 mm (23m), 55g | |
| Cena bez DPH | 0,89 € |
| Cena s DPH | 0,93 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 12 mm |
| Gramáž | 55 g/m2 |
| Návin | 23 metrov |
| Priemer | 45 mm |
| Šírka | 57 mm |
|
|
Obal na zošity GIMBOO A5 hladký, 150 mic.m, žltý, 25 ks
|
1× |
4,46 € |
| Spolu bez DPH | 4,46 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



