Kopírovací papier Multicopy A4 80g

Kopírovací papier biely | Kód: 20844-20861
Akcia

Kopírovací papier Multicopy A4 80g

Dostupnosť
Skladom
5,56 € 
4,63 €  bez DPH

Viacúčelový papier A kvality. Umožňuje dosiahnuť výbornú kvalitu tlače vo všetkých druhoch kancelárskej techniky. Je vhodný ako do laserových, tak aj do atramentových tlačiarní, na kopírovanie či faxovanie. Pri všetkých typoch kancelárskych prístrojov MultiCopy umožňuje dosiahnuť vynikajúce kvality tlače.

Pri výrobe MultiCopy sa nepoužívajú chlórované súčasti, čo znamená, že je ekologicky čistý. Tento papier je úplne zbavený chlóru TCF (certifikát ISO14001, ale aj EMAS – registrovaný v EÚ ekologických programov); certifikovaný štandardom Nordic Swan.

Bez ohľadu na to, akou stranou sa papier vkladá do podávača, kvalita prechodu listu v stroji, ale aj kvalita tlače bude rovnako výborná. Koeficient priechodnosti svetla je tak malý, že MultiCopy sa najviac hodí na obojstrannú tlač. Vďaka rovnomernému rozmiestneniu papierového vlákna bude kvalita zobrazenia a farebný prenos rovnako výborný na každom milimetri hárku.

Každý list MultiCopy sa pred balením očisťuje od mikročastíc špeciálnou vákuovou metódou, čo umožňuje vyhnúť sa popadaniu týchto častíc do mechanizmu používanej techniky. Text a zobrazenie na papieri MultiCopy má presné, ostré línie tlače a zabraňuje rozpíjaniu tonera, čo je veľmi dôležité pre kvalitnú tlač na atramentovej tlačiarni. Belosť (CIE, ISO11475) 168; Svetlosť (%, ISO2470) 101 ; Hrúbka (ISO534) 105 ; Opacita (%, ISO2471) 92.

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Sklad dodávateľa 20844-20861 100