Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Barový stolík Chic RR10, p 80cm, v 110cm, čierny rám, biela doska | |
| Cena bez DPH | 519,00 € |
| Cena s DPH | 544,95 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | profim |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | čierna |
| Výška | 110 cm |
| Typ stola | barový |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 24 mesiacov |
|
|
Flexibilný obal na knihy a zošity Herlitz easy.cover, 5 ks, v sáčku
|
1× |
9,75 € |
| Spolu bez DPH | 9,75 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



