Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Závesná skriňa Strong, sivá, zámok | |
| Cena bez DPH | 359,40 € |
| Cena s DPH | 377,37 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 36 cm |
| Farba | sivá |
| Výška | 55 cm |
| Počet políc | 3 |
| Typ dverí | roletové |
| Typ skrine | závesná |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 140 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Kovová skriňa šatníková SS 30-2 sivá
52 g
|
1× |
222,60 € |
|
|
Nástenné hodiny Leitz WOW modrá
|
1× |
45,52 € |
|
|
Policová skriňa P Strong, 80x192x40 cm, dub/dub
102 g
|
1× |
658,80 € |
|
|
Zdravotnícka stolička KLINIK, zdravot. ekokoža KN0080 biela
10 g
|
1× |
174,17 € |
| Spolu bez DPH | 1 101,10 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



