Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Vyrovnávacie dno pre kartotéku OP, 41,6x64 cm, čerešňa | |
| Cena bez DPH | 35,20 € |
| Cena s DPH | 36,96 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Hĺbka | 0 cm |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Šírka | 41.6 cm |
| Výška | 64 cm |
| Farba | čerešňa |
| Značka | Office Pro |
|
|
Pracovná stolička 1290 NOR/Work
13 g
|
1× |
82,50 € |
|
|
Pracovný stôl Motion Ergo, ZO, 2S, 140x70,5-120,5x90 cm, sivá/biela
52 g
|
1× |
784,60 € |
|
|
Pracovný stôl Motion Ergo, ZO, 3S, 180x61-128x90 cm, sivá/biela
63 g
|
1× |
935,00 € |
|
|
Ergonomická balančná stolička Leitz Cosy Ergo zamatovosivá
8 g
|
1× |
149,17 € |
|
|
Jedálenská stolička NELA buk/chróm
3 g
|
1× |
49,16 € |
| Spolu bez DPH | 2 000,44 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



