Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Kontajner prístavný L 3 zásuvky Lenza Wels, nika na PC, 90x76,2x55cm, wenge | |
| Cena bez DPH | 300,00 € |
| Cena s DPH | 315,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 550 mm |
| Farba | wenge |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 900 mm |
|
|
Opierka pod nohy Leitz WOW čierná
1 g
|
1× |
88,62 € |
| Spolu bez DPH | 88,62 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



