Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Uni, ergo, pravý, 180x75,5x120 cm, sivá/čierna | |
| Cena bez DPH | 327,30 € |
| Cena s DPH | 343,67 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 120 cm |
| Farba | sivá/čierna |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | pravá |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Čalúnená sedačka CUBE CHAT SOFA veľká, 122x50x50 cm, premium
|
1× |
706,00 € |
| Spolu bez DPH | 706,00 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



