Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Stôl rokovací Lenza Wels, 220x76,2x120cm, wenge | |
| Cena bez DPH | 405,69 € |
| Cena s DPH | 425,97 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba | wenge |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 2200 mm |
|
|
Pracovný stôl Motion Ergo, ZO, 2S, 160x70,5-120,5x90 cm, buk/sivá
55 g
|
1× |
795,50 € |
|
|
Policová skrinka P Strong, 120x115,2x40 cm, dub/dub
57 g
|
1× |
637,70 € |
| Spolu bez DPH | 1 433,21 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



