Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Doplnkový stôl Lenza Wels, 110x76,2x70cm, agát svetlý | |
| Cena bez DPH | 186,18 € |
| Cena s DPH | 195,49 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 762 mm |
| Šírka | 1100 mm |
|
|
Pracovný stôl Uni k pozdĺ. reťazeniu, 80x75,5x60 cm, buk/biela
20 g
|
1× |
154,50 € |
|
|
Kancelárska stolička York Net, E-SY+ PDH+ podrúčky čierna
11 g
|
1× |
190,83 € |
| Spolu bez DPH | 345,33 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



