Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Dvere k skrini Lenza Wels, pánty vpravo, 39,6x76,8x1,8cm, agát svetlý | |
| Cena bez DPH | 36,17 € |
| Cena s DPH | 37,98 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 18 mm |
| Farba | agát svetlý |
| Výška | 768 mm |
| Šírka | 396 mm |
|
|
Lampa stolná MAULjoy svetloružová
|
1× |
25,60 € |
|
|
Priečkový paraván Akustik, 100x118 cm, sv.sivý
19 g
|
1× |
409,30 € |
|
|
Kontajner prístavný P 3 zásuvky Lenza Wels, nika na PC, 90x76,2x55cm, wenge
48 g
|
1× |
300,00 € |
|
|
Kontajner prístavný P nika Lenza Wels, 90x76,2x55cm, wenge
40 g
|
1× |
283,74 € |
|
|
Pracovná stolička 1290 L MEK z bukovej preglejky, extend + kolieska
20 g
|
1× |
113,01 € |
| Spolu bez DPH | 1 131,66 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



