Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Paraván na hranu stola Akustik, 160 cm, sv.sivý | |
| Cena bez DPH | 352,70 € |
| Cena s DPH | 370,34 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 4 cm |
| Farba | svetlosivá |
| Výška | 62.5 cm |
| Konštrukcia | s rámom |
| Materiál | akustická pena |
| Ostatné špecifikácie | na hranu stola samostatný |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Rokovacia stolička Taurus TN modrá D4 - kostra čierna
7 g
|
1× |
27,49 € |
| Spolu bez DPH | 27,49 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



