Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Sokel pod kontajner Hobis, dub/dub | |
| Cena bez DPH | 27,50 € |
| Cena s DPH | 28,88 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 52.5 cm |
| Farba | dub/dub |
| Výška | 20 cm |
| Šírka | 39 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Komplet obklad. dosiek Lenza Wels, iba pre hlbokú šatníkovú skriňu, 87,8x197,6x62,9cm, agát svetlý
52 g
|
1× |
226,83 € |
|
|
Nábytkový trezor Power Safe 600 IT EL S2, antracit
15 g
|
1× |
730,89 € |
|
|
Policová skrinka Drive, 80x74x42 cm, dub/dub
28 g
|
1× |
155,10 € |
| Spolu bez DPH | 1 112,82 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



