Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Kontajner Hobis, 40x60x80 cm, biela/biela | |
| Cena bez DPH | 303,80 € |
| Cena s DPH | 318,99 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | biela/biela |
| Výška | 60 cm |
| Počet zásuviek | 4 |
| Rozmery | |
| Uzamykanie | áno |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Šatníková policová skriňa Strong, 80x192x60 cm, biela/biela
77 g
|
1× |
378,80 € |
| Spolu bez DPH | 378,80 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



