Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Kontajner Hobis, 40x60x60 cm, orech/sivý | |
| Cena bez DPH | 297,90 € |
| Cena s DPH | 312,80 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 60 cm |
| Farba | orech/sivá |
| Výška | 60 cm |
| Počet zásuviek | 4 |
| Uzamykanie | áno |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Doska horná obkladová Lenza Wels, 47,8x3,8x42,9cm, wenge
5 g
|
1× |
36,17 € |
|
|
Kuchynka s chladničkou pravá, 100x189,1x60 cm, agát/agát
136 g
|
1× |
1 461,90 € |
|
|
Pracovný stôl Flex, ergo, pravý, 160x75,5x120 (60x60) cm, dub/kov
49 g
|
1× |
485,50 € |
| Spolu bez DPH | 1 983,58 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



