Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Centrálna noha Hobis, v. 73 cm, kruhová, sivá | |
| Cena bez DPH | 145,80 € |
| Cena s DPH | 153,09 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 0 cm |
| Druh | |
| Farba | sivá |
| Výška | 73 cm |
| Šírka | 45 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Šatníková skriňa Lenza Wels, s výsuvným vešiakom a policami, 79,8x196,5x42,2cm, driftwood
68 g
|
1× |
283,74 € |
| Spolu bez DPH | 283,74 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



