Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Trojzásuvkový kartotéková skriňa OP, 41,6x104x64 cm, dub/sivá | |
| Cena bez DPH | 286,50 € |
| Cena s DPH | 300,83 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Office Pro |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 64 cm |
| Farba | dub/sivá |
| Výška | 104 cm |
| Počet zásuviek | 3 |
| Rozmery šírka x výška x hĺbka | 416x1040x640 mm |
| Typ skrine | kartotéková |
| Šírka | 41.6 cm |
|
|
Zásuvkový elektr. otočný panel Vault 014, strieborný
2 g
|
1× |
236,70 € |
|
|
Kancelárska stolička York Net, E-SY+ PDH+ podrúčky sivá
15 g
|
1× |
190,83 € |
|
|
Polica samostatná nástenná Lenza Wels 79,6cm, driftwood
5 g
|
1× |
36,17 € |
|
|
Policová skriňa Strong, zámok, P, 40x115,2x40 cm, dub/dub
28 g
|
1× |
169,30 € |
|
|
Policová skriňa Strong, L, horná, 40x115,2x40 cm, dub/dub
28 g
|
1× |
159,00 € |
| Spolu bez DPH | 792,01 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



