Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Dvere k skrini Lenza Wels, pánty vpravo, 39,6x116,2x1,8cm, wenge | |
| Cena bez DPH | 43,49 € |
| Cena s DPH | 45,66 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 18 mm |
| Farba | wenge |
| Výška | 1162 mm |
| Šírka | 396 mm |
|
|
2-miestna lavica Imperia, konštrukcia sivá, zdr. ekokoža KN0061 modrá
18 g
|
1× |
200,50 € |
| Spolu bez DPH | 200,50 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



