Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Kontajner Hobis, 40x75,5x60 cm, biely/sivý | |
| Cena bez DPH | 360,00 € |
| Cena s DPH | 378,00 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 60 cm |
| Farba | biela/sivá |
| Výška | 75.5 cm |
| Počet zásuviek | 5 |
| Uzamykanie | áno |
| Šírka | 40 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Pracovný stôl Flex, ergo, pravý, 160x75,5x120 (60x80) cm, orech/kov
49 g
|
1× |
489,00 € |
|
|
Rokovací stôl Flex, 140x75,5x80 cm, dub/kov
31 g
|
1× |
261,60 € |
|
|
2-miestna lavica Imperia, konštrukcia sivá, zdr. ekokoža KN0061 modrá
18 g
|
1× |
200,50 € |
| Spolu bez DPH | 951,10 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



