Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion Ergo, PO, 2S, 160x70,5-120,5x90 cm, orech/čierna | |
| Cena bez DPH | 833,90 € |
| Cena s DPH | 875,60 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 90 cm |
| Farba | orech/čierna |
| Výška | 70,5 - 120,5 cm |
| Ovládanie | pamäťové |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Konferenčný stolík S 2 H, 85x85x30 cm, farba sivá, nohy chróm
11 g
|
1× |
828,00 € |
| Spolu bez DPH | 828,00 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



