Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Motion Ergo, ZO, 2S, 160x70,5-120,5x90 cm, sivá/biela | |
| Cena bez DPH | 795,50 € |
| Cena s DPH | 835,28 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 90 cm |
| Farba | sivá/biela |
| Výška | 70,5 - 120,5 cm |
| Ovládanie | základné |
| Typ stola | elektrický polohovateľný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Stupienok kovový Q-CONNECT čierny
4 g
|
1× |
50,83 € |
|
|
Kancelárska stolička York Net, E-SY+ PDH+ podrúčky sivá
15 g
|
1× |
190,83 € |
|
|
Konferenčný stolík S 2 H, 85x85x30 cm, farba sivá, nohy chróm
11 g
|
1× |
828,00 € |
|
|
Fitlopta na sedenie Leitz Ergo 75 cm tmavosivá
3 g
|
1× |
96,75 € |
| Spolu bez DPH | 1 166,41 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



