Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Spojené konektory VIDEO a AUDIO STEREO | |
| Cena bez DPH | 46,90 € |
| Cena s DPH | 49,25 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Office Pro |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 0 cm |
| Farba | čierna |
| Výška | 4.2 cm |
| Varianta | samostatný konektor |
| Šírka | 4 cm |
|
|
Paraván na hranu stola Akustik, 180 cm, sv.sivý
17 g
|
1× |
372,10 € |
|
|
Prvok zakončovací Lenza Wels, 140x76,2x50cm, driftwood
18 g
|
1× |
226,83 € |
|
|
Konferenčná stolička Normo, podrúčky LP, rám RAL3005, látka Xtreme YS136 hnedá
2 × 10 g
|
2× |
562,00 € |
| Spolu bez DPH | 1 160,93 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



