Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Zásuvkový elektr. otočný panel Vault 011, strieborný | |
| Cena bez DPH | 156,70 € |
| Cena s DPH | 164,54 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Office Pro |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 10.3 cm |
| Farba | strieborná |
| Výška | 11 cm |
| Varianta | elektrický otočný panel |
| Šírka | 29.8 cm |
| Záruka | 36 mesiacov |
|
|
Kancelárska stolička CALYPSO GRAND BP modrá
13 g
|
1× |
165,83 € |
|
|
Kancelárska stolička GAME VIP SYN čierno/červená (B8033) + PDH 3D + podrúčky P44
18 g
|
1× |
298,60 € |
| Spolu bez DPH | 464,43 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



