Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Sokel pod kontajner Hobis, čerešňa/čerešňa | |
| Cena bez DPH | 27,50 € |
| Cena s DPH | 28,88 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 52.5 cm |
| Farba | čerešňa/čerešňa |
| Výška | 20 cm |
| Uzamykanie | |
| Šírka | 39 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Dvojkreslo Vancouver Lite, lyžinové nohy chróm, látka Next NX-1 žltá, paraván látka NX-16 čierna
59 g
|
1× |
1 143,00 € |
|
|
Jednokreslo Vancouver Lite, lyžinové nohy chróm, látka Next NX-1 žltá, paraván látka NX-16 čierna
45 g
|
1× |
910,00 € |
| Spolu bez DPH | 2 053,00 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



