Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Doska vnútorná obkladová do niky Lenza Wels, 79,8x3,8x42,9cm, driftwood | |
| Cena bez DPH | 37,39 € |
| Cena s DPH | 39,26 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 429 mm |
| Farba | driftwood |
| Výška | 38 mm |
| Šírka | 798 mm |
|
|
Ventilátor Stojanový Sencor SFN 4010WH
3 g
|
1× |
25,83 € |
| Spolu bez DPH | 25,83 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



