Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Cross, ergo, ľavý, 180x75,5x200 cm, jelša/kov | |
| Cena bez DPH | 754,50 € |
| Cena s DPH | 792,23 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 200 cm |
| Farba | jelša/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| So skrinkou | policovou s roletovými dvierkami |
| Typ stola | pracovný so skrinkou |
| Varianta | ľavá |
| Šírka | 180 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Rýchloviazač s eurodierovaním Q-CONNECT oranžový
|
1× |
4,16 € |
|
|
Jedálenský stôl Hobis, 120x75x80 cm, sivý
23 g
|
1× |
138,00 € |
|
|
Pracovný stôl Gate, ergo, ľavý, 180x75,5x200 cm, orech/orech
75 g
|
1× |
624,20 € |
|
|
Stôl rokovací Lenza Wels, 135x76,2x60cm, driftwood
48 g
|
1× |
218,70 € |
|
|
Pracovný stôl Cross, ergo, ľavý, 180x75,5x200 cm, dub/kov
2 × 76 g
|
2× |
1 509,00 € |
|
|
Gulôčkové pero Jotter XL Alexandra Matte Grey CT
|
1× |
29,67 € |
|
|
Floor 1,5 l UNI čistič na podlahy a dlažbu orange
1 g
|
1× |
2,88 € |
| Spolu bez DPH | 2 526,61 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



