Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Jedálenský stôl Hobis, 80x75x80 cm, jelša | |
| Cena bez DPH | 117,80 € |
| Cena s DPH | 123,69 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | jelša |
| Výška | 75 cm |
| Typ stola | jedálenský |
| Šírka | 80 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Krájacia doska PRECIOSO 30x20cm
|
1× |
14,58 € |
|
|
Kôš Office Products plastový 16 ℓ fialový
|
1× |
4,06 € |
| Spolu bez DPH | 18,64 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



