ISOLDA krém hojivý - nechtík

Ochranné krémy na ruky | Kód: 22949-22966
Akcia -17%

ISOLDA krém hojivý - nechtík

Dostupnosť
Skladom
Pôvodná cena
1,19 € 
Ušetríte
0,20 €  (17%)
0,82 € 
0,98 €  s DPH

Isolda hojivá s nechtíkom je klinicky testovaný krém, ktorý pri pravidelnom používaní urýchľuje proces hojenia kože bez krvácania. Pri aplikácii pôsobia nielen vlastné zložky extraktu nechtíka lekárskeho, ale aj oleje obsiahnuté v kréme tak, že sa pokožka aktívne regeneruje, zostáva potom vláčna a jemná.

Krém nie je určený k aplykácii na otvorené rany, ale podporuje hojenie drobných raniek bez prejavov krvácania, jaziev či podráždenej pokožky.

 

Nechtík lekársky (Calendula officinalis) je cenenou bylinou už z čias starovekého Grécka a Ríma, keď sa používal tak vďaka svojim regeneračným, upokojujúcim, protizápalovým aj hojivým účinkom, ako aj na farbenie textílií. V súčasnosti je nechtík lekársky vďaka svojmu zloženiu (obsahuje esenciálny olej, karotenoidy, flavonoidy, saponiny, živice a ďalšie látky) a účinkom známy tak v ľudovom liečiteľstve, ako aj vo farmácii.

 

Ľanový olej sa získava lisovaním semien ľanu siateho (Linum usitatissimum). Vďaka vysokému obsahu omega-3 a -6 nenasýtených mastných kyselín vhodný ako potravinový doplnok, takisto sa veľmi dobre uplatňuje pri kožných ťažkostiach. Pri vonkajšom použití sa osvedčil na regeneráciu suchej, unavenej a ekzematickej pokožky a bežnej starostlivosti o pleť.

 

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.