Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Lenza Wels, zúžený vpravo, 200x76,2x100/78cm, wenge | |
| Cena bez DPH | 348,78 € |
| Cena s DPH | 366,22 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba | wenge |
| Výška | 15 mm |
| Šírka | 2000 mm |
|
|
Vrece na odpadky (LDPE) ECONOMY extra light čierne 70 x 110 cm, 23 mic, 120L (25 ks)
|
1× |
3,24 € |
| Spolu bez DPH | 3,24 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



