Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termo páska 57/45/12 mm (23 m) 48g | |
| Cena bez DPH | 0,58 € |
| Cena s DPH | 0,61 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 12 mm |
| Priemer | 45 mm |
| Gramáž | 48 g/m2 |
| Šírka | 57 mm |
| Značka | Krpa |
|
|
Krieda školská biela 100 ks
|
1× |
8,53 € |
|
|
Stôl doplnkový Lenza Wels, zúženie vpravo, 55x76,2x90cm, wenge
17 g
|
1× |
194,31 € |
| Spolu bez DPH | 202,85 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



