Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Flex, 160x75,5x80 cm, čerešňa/kov | |
| Cena bez DPH | 368,00 € |
| Cena s DPH | 386,40 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | čerešňa/kov |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | rovná |
| Šírka | 160 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
|
|
Permanentný popisovač Centropen Jumbo 9110 zelený
|
1× |
4,71 € |
|
|
Prešpánový obal s gumičkou Esselte červený
|
1× |
2,84 € |
|
|
Skartovačka shredstar X13 4x37mm
15 g
|
1× |
215,83 € |
|
|
Rýchloviazač s eurodierovaním Q-CONNECT modrý
|
1× |
4,16 € |
|
|
Stavebný denník, číslovaný, A4, 158 listov
|
1× |
12,19 € |
|
|
Zakladač pákový Herlitz Mramor 5cm čierny
|
1× |
5,28 € |
|
|
Kartónový obal s gumičkou Leitz Recycle žltý
|
1× |
2,35 € |
|
|
Popisovač na textil Centropen 2739 ružový
|
1× |
0,67 € |
| Spolu bez DPH | 248,03 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



