Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Skriňa vysoká kombinovaná Lenza Wels, 79,8x196,5x42,5cm, agát svetlý/sivá | |
| Cena bez DPH | 641,46 € |
| Cena s DPH | 673,53 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Lenza |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 404 mm |
| Farba | agát svetlý/sivá |
| Výška | 1965 mm |
| Šírka | 798 mm |
|
|
Závesná vôňa do zásobníka mango (oranžová) 1 kus
|
1× |
2,02 € |
|
|
Pracovný stôl Motion Ergo, ZO, 3S, 180x61-128x90 cm, buk/biely
63 g
|
1× |
935,00 € |
|
|
Pracovný stôl Flex, ergo, pravý, 160x75,5x120 (60x60) cm, sivá/kov
49 g
|
1× |
485,50 € |
|
|
Prídavný stôl Lenza Wels, 110x76,2x70cm, kovové nohy - wenge
42 g
|
1× |
234,96 € |
|
|
Popisovač OHP Centropen 2638 B čierny
|
1× |
0,72 € |
|
|
Stôl na sedenie/státie elektrický Leitz Ergo s kompaktnou doskou, 120x70cm biely
|
2× |
811,38 € |
| Spolu bez DPH | 2 469,59 € | ||
|---|---|---|---|
Prihláste sa alebo zaregistrujte.
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.



