VOSS sparkling 800 ml sklo 12ks/ bal

Minerálne vody | Kód: 33326-33346

VOSS sparkling 800 ml sklo

Dostupnosť
Skladom
34,51 € 
41,41 €  s DPH

Škandinávia vo fľaši. Takto možno opísať vodu zámu nielen zo sociálnych sietí, ale napríklad i prostredníctvom Dwayna “The Rock” Johnsona, ktorý je jedným z najznámejších svetových ambasádorov značky. Názov síce naznačuje, že voda pochádza z hôr v nórskom regióne Voss, opak je však pravdou. Ide o vodu z južného pobrežia, z riedko osídlenej oblasti Iveland, z mestečka Vatnestrøm. Voda je uzavretá hlboko pod vrstvami hornín a piesku, ktoré vytvárajú prírodný filter chrániaci ju pred vzduchom a inými znečisťujúcimi látkami.

VOSS reprezentuje severskú chuť v kombinácii s čistým škandinávskym dizajnom. Voda podľa vedcov a nezávislých certifikovaných laboratórií spĺňa všetky štandardy kvality a požiadavky bezpečnosti balenej vody nielen na nórskej, ale i na medzinárodnej úrovni. Je typická najmä pre svoj sklenený obal, ktorý je nielenže trendy a štýlovým kúskom, ale navyše je i ekologickým riešením.

Praktický dizajn
Mimoriadna čistota, nielen tá vo vnútri, je dosiahnutá aj vďaka úchvatnému vzhľadu fľaše. Dizajn bol navrhnutý Neilom Kraftom, zakladateľom prestížnej newyorskej reklamnej agentúry KraftWorks. Ten sa pri návrhu inšpiroval parfémovými flakónmi a kvalitnou kozmetikou. Fľaška sama o sebe však nie je iba štýlovým doplnkom, ale i praktickým. Špecificky navrhnuté hrdlo umožňuje vložiť do fľaše napríklad kúsky ovocia alebo menšie kúsky ľadu.

Vlastnosti a využitie
Vďaka kombinácii elegancie a mnohostranného využitia sa VOSS stala ikonou medzi minerálnymi vodami a objavuje sa už vo viac ako 50 krajinách sveta. Je vhodným doplnkom na rôzne príležitosti - či už na cesty alebo ako doplnok na pracovný stôl. Na trhu tak zabrala i špecifické príležitosti, ktoré mnoho značiek donedávna zanedbávalo. 
Najmä kvôli čistote a nízkej mineralizácii je vhodná pri degustačných menu. VOSS vďaka svoje takmer neutrálnej chutí nenarušuje chuť podávaného jedla či vína. 

Vlastnosti
svetoznámy dizajn
dokonalá čistota vody 
 praktická fľaša, ktorú možno naplniť ovocím, kúskami zeleniny či ľadom 
nízky obsah sodíka

Detaily produktu VOSS sparkling 800 ml sklo
Typ zdroja    artézsky prameň
Perlivosť    sýtená
Celková mineralizácia    290 mg/l
Lokalita    Iveland, Nórsko
pH    4,7 - 5,5

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.