Fiji 330 ml PET 36ks/ bal

Minerálne vody | Kód: 33322-33342

Fiji 330 ml PET

Dostupnosť
Skladom
41,55 € 
49,86 €  s DPH

Ako už názov vypovedá, voda pochádza zo zdroja na ostrove Fiji, ktorý je od najbližšieho kontinentu vzdialený viac ako 2 500 km. Pramenitá voda je typická svojim výnimočným zložením. Spája nielen známe meno a špecifický dizajn fľaše, ale zároveň i poskytuje pridanú hodnotu vo forme minerálov a výnimočnej chuti.
Benefity
výnimočné zloženie

lahodná, svieža chuť

vysoký obsah oxidu kremičitého

špecifický dizajn fľaše známy po celom svete

Využitie
Voda Fiji je vodou celebrít známa najmä z amerických filmov. Obľubujú ju mená ako Cameron Diaz, Whoopi Goldberg, Leonardo DiCaprio, Elton John alebo manželia Obamovci. Jej najväčšou výhodou však nie je iba jej známe meno. Je skvelou voľbou pre pravidelný pitný režim s vyššou pridanou hodnotou. Unikátnym je práve nízky obsah minerálov okrem oxidu kremičitého, ktorý je vo Fiji obsiahnutý v hojnom množstve. Oxid kremičitý podporuje elasticitu pokožky, pomáha bojovať proti lámaniu nechtov a vlasov. Podieľa sa na biosyntéze kolagénu známej kyseliny hyalurónovej. Medzi iné dôležité vlastnosti patrí podpora kvality chrupaviek či vyplavovanie hliníka z mozgu.
Oxid kremičitý môžeme prijímať v zvýšenom objeme ako je odporúčané, pričom to nemá žiadne negatívne následky na organizmus. Naopak, je vhodné ho pravidelne dopĺňať.

Príbeh
Voda Fiji je na trhu už viac ako 20 rokov. Značku v roku 1996 založil podnikateľ David Gilmour na Fiji. Uvedomil si totiž, že pije vodu, ktorá za ním cestovala stovky kilometrov namiesto toho, aby využíval zdroje tamojšej prírody. Túto firmu v roku 2004 odkúpili Stewart a Lynda Resnick – manželia, ktorí vlastnia najdynamickejšou produkčnou spoločnosťou v oblasti zdravej výživy na svete. Vďaka ich odhodlaniu a prístupu sa zo značky stala jedna z najpredávanejších prémiových vôd.

Kategorizácia
Fiji je pramenitá voda pochádzajúca z artézskeho prameňa. Napriek nízkej mineralizácii (222 mg/l) disponuje vysokým obsahom kremíka. Keďže je prírodou filtrovaná cez sopečné hory, zaraďujeme ju aj medzi vulkanické vody.

Detaily produktu Fiji 330 ml PET
Typ zdroja    artézsky prameň
Perlivosť    neperlivá
Celková mineralizácia    222 mg/l
Lokalita    Viti Levu, Fidži
pH    7,7

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.